Tvoříme originálně pro potěšení s edicí TOPP

Podobné akce

Účinkující: TOPP

Typ akce: Pro děti

Zahájení: 10. 12. 2016
Ukončení: 10. 12. 2016

Vstupné: zdarma

Popis akce

sobota 10. prosince v 15.00 – 17.00,
KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava
Pravidelné tvoření každou druhou sobotu v měsíci.

Máte rádi pravidelné tvoření s edicí TOPP? Těšíte se na vánoční čas a rádi byste si vyrobili dekoraci na stromeček? Když nás venku vítají první sněhuláci, pokojem se line vůně cukroví a stromky jsou ozdobeny barevnými světýlky, začíná nejkrásnější období zimy. Zveme všechny děti na tvořivé odpoledne. Vyrobte si krásné dekorace na stromeček, které ozdobí každý domov. Třeba andílka a hvězdičku z papíru a korálků.

Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářům, především však dětem a mládeži a přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami v původní velikosti doprovázené návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřujeme na dětskou literaturu, najdete u nás knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky.

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského.
Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce 5. KNIHA ZDARMA - Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 12. 2016.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!