Barbora Nesvadbová má ráda Laskonky

Podobné akce

Účinkující: Barbora Nesvadbová

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 15. 12. 2016
Ukončení: 15. 12. 2016

Vstupné: zdarma

Popis akce

čtvrtek, 15. prosince v 16.00 – 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava
Spisovatelka, šéfredaktorka, návrhářka, milovnice knih, zakladatelka nadačního fondu, autorka námětu a spoluautorka scénáře k filmům Bestiář a Pohádkář. Její pole působnosti je široké. Co prozradí o své tvorbě, životě a nové knize Laskonky? Nenechte si ujít setkání s oblíbenou autorkou ve čtvrtek 15. prosince v 16.00.

Laskonky
„Pozval mne na rande nový muž. Cizí pán. Pán, který se mi i líbil a kterého jsem nesbalila pokoutně na ulici cizího města, ani mi nezůstal mezi bývalými "na čekačce“. Seznámili nás přátelé – důvěryhodná cesta, že? Zcela nový zážitek mne tedy čekal. Počítala jsem, kolikátý asi tak. Třeba stodvacátý? To možná trochu přeháním. Trochu…“

Kniha povídek Báry Nesvadbové o tom, proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily? Zda-li existuje nevěra, která nezraňuje? A lze mít opravdu sex bez závazků? A kdy přijde po střídavé péči i střídavá povinnost a role rodičů se konečně vyrovnají? Povídky o nešťastné zamilovanosti a šťastných flirtech. Krátké texty pro dlouhé večery od Barbary Nesvadbové, doprovázené tvorbou Pasty Onera.

Barbara Nesvadbová
Narodila se 14. ledna 1975 v rodině dvou lékařů. Matka Libuše pracuje jako psychiatr. Otec Josef psal sci-fi. Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy a v současné době je šéfredaktorkou Harper’s Bazaar. V roce 1997 vydala svou prvotinu Řízkaři a poté další knihy – Bestiář (film Irena Pavlásková), Život nanečisto, Pohádkář (film Vladimír Michálek), Brusinky, Borůvky, Přítelkyně, Pralinky, Garpíškoviny a Tři maminky a tatínek. Je autorkou námětu a spoluautorkou scénáře k filmům Bestiář a Pohádkář. Založila nadační fond Bazaar Charity, který podporuje mentálně handicapované spoluobčany. Aktivně pracuje pro neziskovou společnost Etincelle, zároveň podporuje Unicef a Helppes.

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského.
Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce 5. KNIHA ZDARMA - Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 12. 2016.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!