Roman Šmucler zná špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny

Podobné akce

Účinkující: R. Šmucler

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 19. 1. 2017
Ukončení: 19. 1. 2017

Vstupné: zdarma

Popis akce

Čtvrtek 19. ledna v 16.00 – 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

Pionýr estetické medicíny v Evropě, doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., tráví kromě výzkumu většinu svého lékařského času řešením komplikací, které právě při zkrášlovacích ošetřeních vznikají. Podle čeho se orientovat v nabídce klinik? Čemu se vyhnout a na co si dát pozor? Jaké jsou klady a zápory dostupných zákroků? Jaké komplikace či přímo nebezpečí vám můžou hrozit? Těšte se na setkání ve čtvrtek 19. ledna v 16.00.

Nevěřte ani mně
Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního a obsažného průvodce, ani tato kniha nemůže chybět komukoli, kdo zvažuje podstoupit některý ze zákroků. Ve třech kapitolách přináší informace nejen o nejčastějších problémech estetické medicíny a možnostech jejich řešení, ale též o tricích, úskocích a všemožných rizicích, které se v tomto neustále se vyvíjejícím oboru vyskytují, protože se jejich klientům nedostává zásadních znalostí a často podléhají slepé víře, že jim estetický zákrok pomůže vyřešit všechny jejich osobní problémy. Radí proto, podle čeho se orientovat v neuvěřitelné nabídce klinik a čemu se vyhnout, jak vybírat a na co si dát pozor.
doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.
Majitel kliniky, zubní lékař, pedagog, moderátor, spisovatel, zkrátka muž mnoha profesí. Absolvent Fakulty všeobecného lékařství v oboru stomatologie. Po studiích nastoupil jako lékař na Stomatologickou kliniku 1. lékařské fakulty a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde působí doposud. V roce 1996 založil Asklepion-Lasercentrum Praha s.r.o., kde je přednostou kliniky a stomotalogem. Do povědomí veřejnosti se zapsal působením v Českém rozhlase, České televizi, TV Nova a také na TV Prima.

Po celý měsíc leden bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce 5. KNIHA ZDARMA - Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 1. 2017.
Během měsíce ledna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!