Řeč emocí aneb Co se Vám emoce snaží říct?

Podobné akce

Účinkující: Lenka Krejčí

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 25. 1. 2017
Ukončení: 25. 1. 2017

Vstupné: zdarma

Popis akce

Středa 25. ledna v 17.00 – 18.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava
Přednáška psychoterapeutky Lenky Krejčí se zaměří na vliv pocitů na naše zdraví. „Řeč emocí aneb Co se Vám emoce snaží říct?“ Odkryjte tajemství emocí ve středu 25. ledna od 17.00.
Emoce jsou projevem životní energie, zejména ty nepříjemné jako jsou strach, stud, hněv a smutek v sobě skrývají silný náboj. Když je v životě popíráme, mohou nám způsobit velké zdravotní nebo psychické problémy. Lenka Krejčí vám poradí, jak se s těmito emocemi vyrovnat a jak s nimi zacházet s respektem a moudrostí.
Řeč emocí
Emoce – zejména temné a nerespektované – v sobě obsahují obrovské množství energie. Všichni víme, co se může stát, když je vytěsníme nebo slepě vyjádříme. V knize Řeč emocí empatická léčitelka Karla McLarenová popisuje, jak se ke svým emocím stavět a jak uchopit jejich životně důležitou moudrost, která vás bezpečně nasměruje k rozřešení a vnitřní rovnováze. Předkládá praktická cvičení k celému spektru pocitů od hněvu, strachu a studu až k žárlivosti, smutku, radosti a dalším. Pomocí těchto cvičení se naučíte obratně a odborně pracovat s vlastními emocemi i s pocity druhých lidí.
RNDr. Lenka Krejčí je terapeutka a tanečnice. Miluje svou práci, která je pro ni stálou inspirací a obohacením v jejím životě. Má ráda Matku přírodu, její rozmanitost, barvy a krásu. Miluje pohyb, muziku, rytmy a tvořivé vyjadřování ve všech podobách. Tanec je její život. Má ráda i tiché zastavení sama se sebou, chvíle samoty a meditace. Její přátelé o ní říkají, že je laskavý živel. Vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně, Pražskou psychoterapeutickou fakultu – studium psychoterapie. Absolvovala semináře Relaxační techniky, Základy metody osobní existenciální analýzy, Na vlně dechu a rytmu, Dramaterapie, Taneční terapie, Terapie zaměřená na tělo, Jak se v psychoterapeutické práci inspirovat tělem, Tělesně zakotvené prožívání I., II., Neverbální techniky, Mohendžodaro a další.

Po celý měsíc leden bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce 5. KNIHA ZDARMA - Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 1. 2017.
Během měsíce ledna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!