Vyslechněte otevřenou výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové

Podobné akce

Účinkující: Iva Frühlingová

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 28. 2. 2017
Ukončení: 28. 2. 2017

Vstupné: zdarma

Popis akce

Úterý 28. února v 16.00 – 17.00 – Iva Frühlingová: Terapie v noci. Beseda a autogramiáda. Otevřená výpověď o životních hodnotách, zdravém poutu v rodině, hledání sebe samé a klidu v duši. Zpěvačka, spisovatelka, modelka a moderátorka Iva Frühlingová je světoběžnice. Francii si zamilovala již v dětství a odcestovala tam ve svých 14 letech díky modelingu. Ve 30 se sbalila a vyrazila do světa, aby pocítila atmosféru vysněných míst na vlastní kůži. Na literárním poli není nováčkem, v předchozích letech vydala knihy Příběhy modelek a Příběhy ze showbyznysu.

Přijďte v úterý 28. února v 16 hodin do DOMU KNIHY KNIHCENTRUM.cz a poznejte Ivu Frühlingovou osobně. Představí vám svou novou knihu Terapie v noci.

Terapie v noci je příběh, který má svůj začátek, průběh i konec, není ani negativní, ani pozitivní - je jako život. Otevřená výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové.
Dítě bývá zátěžovým testem nejen pro psychiku, ale hlavně pro partnerský vztah. A právě to se stane i hrdince knihy, která otěhotněla a vdala se brzy po seznámení. Ustojí tuhle krizi? Miluje svého manžela i dítě, přesto má pocit, že jí něco schází. Začne se na sebe dívat jinou optikou a hledá pravé hodnoty života. Zkouší nové sexuální praktiky, najde si milence… Nic z toho jí ale nedává, po čem touží doopravdy: zdravé pouto v rodině a klid v duši. Někdy je totiž největší výhrou najít a přijmout sama sebe.
Iva Frühlingová se narodila v severočeském městě Litvínov na úpatí Krušných hor. Rodiče jí poskytli uměleckou inspiraci díky svým koníčkům, jako sochařství, aktivní hudba a literatura.

Ve svých čtrnácti letech se dostala do Paříže pomocí konkurzu francouzské modelingové agentury. Díky ní navštěvovala místní gymnázium, kde ji spolužáci oslovili, aby se v 16 letech stala členkou jejich kapely Turn Over. O tři roky později podepisuje, díky producentům Michélu Elimu a Thierryho Saidovi, smlouvu s hudební společností Virgin. Následovala její první skladba Oú Tu Veux Quand Tu Veux. Písně jako Oú Tu Veux Quand Tu Veux a La Muerte sklízely úspěchy ve francouzských a belgických hitparádách. Podařilo se jí vystoupit v slavném koncertním sále L'Olympia Bruno Coquatrix.

V roce 2004 se vrátila do České republiky a vydala zde desku Litvínov v České republice. Za její prodej získala Zlatou a pak i Platinovou desku. Pro režiséra Filipa Renče nazpívala píseň pro jeho film ROMÁN PRO ŽENY (2004). Rovněž nazpívala se známým slovenským zpěvákem Miroslavem Žbirkou úvodní píseň Někdy stačí dát jen dech pro seriál televize Nova ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ (2005). V pohádce režiséra Jiřího Stracha TŘI ŽIVOTY (2007) se objevila v roli černé princezny, mluvené však hlasem Zuzany Stivínové mladší. Svoji roli dostala i ve televizním filmu Filipa Renče VETŘELCI A LOVCI: KRUTÁ NEVĚRA (2011). Kromě účinkovaní v různých televizních pořadech je Iva Frühlingová rovněž literárně činná. Napsala knihy Svět modelek a Příběhy ze showbyznysu. Přispěla i do povídkové knihy patnácti slavných českých a slovenských osobností – Příběhy ve znamení touhy.

Po celý měsíc únor bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 28. 2. 2017.

Během měsíce února se zúčastněte slosování o vstupenky do Divadla Petra Bezruče.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!
Registrace na Noc s Andersenem vypukne 1. února!
Registrujte se online na Noc s Andersenem od 1. února na této webové adrese:
http://www.knihcentrum.cz/registrace/noc-s-andersenem

Registrujte se od 1. do 28. února a využijte akční cenu 299,- Kč. Registrace bude od 1. března zpoplatněna částkou 399,- Kč.

Registrujte se včas, kapacita Domu knihy je omezena.

Registrovat se můžete do 24. března nebo do vyčerpání volných míst.

Prodejna i kavárna bude v neděli 12. února uzavřena z důvodu INVENTURY.Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!