Michal Brozman ví, jak se zbavit svého ega

Podobné akce

Účinkující: Michal Brozman

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 21. 3. 2010
Ukončení: 21. 3. 2017

Vstupné: zdarma

Popis akce

Úterý 21. března v 16-17 hodin – Michal Brozman: Jak se zbavit svého ega. Beseda a autogramiáda.

Michal Brozman se před lety vydal na cestu hledání sebe sama a dokázal v sobě najít světlo života. To se nyní formou přednášek a terapií rozhodl šířit dál. Jak říká: změníte-li vnímání vašeho vnitřního světa, rázem se změní i vaše okolí. Do roku 2001 se věnoval fotbalu, nyní po přečtení spousty knih a absolvování mnoha kurzů jej spíše vystihují slova jako psychologie, filosofie, empatie, komunikace a dar správně volených slov.

Životní kouč, učitel reiki a partnerských vztahů vám poradí jak se zbavit svého ega 21. března v 16 hodin.

Michal Brozman už ve velmi brzkém věku cítil, že má v sobě dar obrovské empatie. Mnoho lidí se rozhodne cestovat po světe, on se rozhodl cestovat v sobě. Poznávat své myšlenky, pocity a posouvat svůj život tak, aby jej mohl vnímat úplně jinak. Díky svým kurzům teď může pomáhat lidem od různých zdravotních a psychických problémů. Jak říká, při sezení s klienty se zaměřuje na tři oblasti. Dotkne se duše, srdce a mysli.

Jak se zbavit svého ega
Právě jste nalezli knihu, která vám pomůže pracovat se svým Egem a nalézt své Vědomí v sobě a změnit tak svůj život. Zastiňte své Ego a dejte prostor vašemu okolí a partnerům. Změníte-li vnímání vašeho vnitřního světa, rázem se změní i vaše okolí. Vykročte blíže k tomu světlu na konci tunelu, ve které všichni stále doufáme. Přestaňme si stavět vzdušné zámky. Situace v našem okolí i na celé planetě Zemi si prosebně žádá o řešení.

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 3. 2017.

Zúčastněte se během měsíce března slosování o vstupenky do Národního divadla moravskoslezského!
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!