Staročeská pouť zahajuje novou sezónu v rodinném zábavním parku Fábula

Podobné akce

Účinkující: kejklíři, muzikanti, flašinetář

Typ akce: Pro děti

Zahájení: 17. 6. 2017
Ukončení: 17. 6. 2017

Vstupné: dospělí 180,-, dítě 145,-

Popis akce

V červnu opět otvírá své brány Zážitkový rodinný park Fábula. Zveme Vás na slavnostní zahájení na Staročeskou pouť.

Přijeďte se pobavit s kejklíři, akrobaty, medvědářem a potulnými herci. Můžete si nechat věštit osud ze skleněné koule nebo vystřelit srdce z perníku pro Vaši milovanou. Děti se jistě rádi povozí na kolotoči a pochutnají si na cukrové vatě. Na staročeské pouti se mohou splnit Vaše sny, třeba potkáte kouzelníka, co Vám vykouzlí peníze nebo lektvar mládí. Krásná cikánka se na Vás zadívá svýma uhrančivýma očima a očaruje Vás. Silák Vás vyzve k souboji a Vy lehce zvítězíte. Ano, může se stát cokoliv, a proto se vydejte do Rodinného parku Fábula za pouťovou zábavou.

Po celé prázdniny bude pro Vás Fábula připravovat mnoho akcí a novinek. Zažijete dobrodružnou cestu kouzelníka Kellyho v pohádkovém sklepení, plnou nových tajů a hádanek. Můžete se potrápit při řešení hlavolamů či hraní obřích společenských her. V letním amfiteátru jsou pro Vás připravena  pohádková divadelních představení a různé kulturní akce . Vy i Vaše děti budete mít možnost najít správnou cestu skrz zámecké bludiště, naučit se  střílet z kuše na střelnici a na konci nakrmit zvířátka v minizoo. Šikovné a kreativní děti se zabaví ve tvořivých dílnách. K dispozici Vám bude půjčovna kostýmů, v kterých se můžete nechat vyfotit ve Fábulově foto koutku.

O osvěžení se postará Hostinec U loupežníka Bambitky, popřípadě si můžete zajít do rychlého občerstvení U Otesánka nebo zamlsat do Pohádkové cukrárny.

Při návštěvě Rodinného zábavního parku Fábula se nemusíte bát rozmarů počasí, protože program se koná venku i pod střechou. Užijete si celodenní výlet s dětmi plný zábavy a legrace.

Doprovodný program Staročeské pouti:

9:30 – otvíráme zábavní park a veškeré atrakce
11:30 – zábavné, interaktivní vystoupení s dětmi + soutěže na pódiu + kouzlení
13:30 – dobové hudební vystoupení
15:00 – kejklířské vystoupení
18:00 – zavíráme zábavní park a veškeré atrakce

Po celou dobu akce probíhá doprovodný program – silák, medvěd, cikánka a její výklad vaší budoucnosti, kejklíři a muzikanti, hrátky s ohněm, divadlo, stánkový prodej, řemesla a další.

Místo konání: Rodinný zábavní park Fábula

Přesná adresa: Masarykova 362 Kamenice nad Lipou 394 70 (Hledat na mapě)

Kamenice nad Lipou (okres: Pelhřimov kraj: Vysočina stát: Česká republika)

Pořadatel: Rodinný zábavní park Fábula
WWW pořadatele: http://pohadkova-rise.cz

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!