Kryštof Ostravar club tour 2014

Podobné akce

Účinkující: .

Typ akce: Koncert

Zahájení: 27. 2. 2014
Ukončení: 27. 2. 2014

Popis akce

Vyprodaný Kryštof nabízí druhou šanci na jaře

Přední česká skupina Kryštof se letošní podzim vrátila po vyprodaných stadionech do svého původního prostředí, do klubů. Všech dvacet zastávek klubového turné k albu Inzerát s celkovou kapacitou přes dvacet dva tisíc lidí bylo více než měsíc dopředu vyprodaných. Nadšené reakce z prvních koncertů podzimního turné, na které navázal tlak neuspokojených fanoušků, přesvědčily kapelu kolem Richarda Krajča k přidání jarního "druhého kola".
A tak dalších devatenáct klubů a kulturních domů dostane možnost přivítat jedinečnou show, která přináší do intimního prostředí zážitek, který je srovnatelný s největšími koncerty zahraničních hvězd. Kryštof Ostravar club tour 2014 proběhne od 13. února do 28. března a předprodej začne již za čtrnáct dní. Dobře si datum startu předprodeje 21.11. 2013 zapamatujte, další klubové koncerty na dlouhý čas kapela vylučuje, a lístky na podzim zmizely během pár dní.
Do zimních stadionů přivezl Kryštof obří scénu, speciální efekty a show, která byla v médiích označena jako „nejlepší koncert české kapely, co jste kdy viděli“ a diváci s tímto dojmem doopravdy odcházeli. Záznam z turné je možné stáhnout zdarma na internetu a podpořit tím charitativní projekt, který ve spojení s dražbou soukromého koncertu už nasbíral na www.indes.cz/krystof přes 2.700.000 korun a jehož výtěžek poputuje do nemocnic, které pečují o malé pacienty s rakovinou.
Do prostředí, kde dochází k nejintimnějšímu kontaktu mezi kapelou a diváky, které poskytuje vydýchaný vzduch a nulovou bariéru k publiku, nezvyklou blízkost na podiu, ale také především neopakovatelnou atmosféru, přiváží Kryštof tyto efekty z velké části také. Pro kluby vznikla speciální animační scéna, která nabízí zcela jiný druh svícení, a do detailu domyšlený scénář koncertu překvapuje od začátku do konce. Několikrát jsou diváci zasypáni konfetami nebo balónky, tu přední řady překvapí mlžné efekty a nebo v další písni začne kreslit vlny Rubikonu laser. Všechny detaily však ani není možné sledovat, celý koncert je strhující emoční a zážitkovou show, postavenou na úspěšných písních z alba Inzerát proložených staršími hity. Navíc když se Richard vrhne zaplavat si na hlavami publika a nebo pozve nejbližší mladou slečnu z prvních řad k tanci na podiu, atmosféra v sálech je na hranici exploze.
Album Inzerát sice vyšlo už na podzim loňského roku ale i po 54 týdnech je stále v TOP 3 nejprodávanějších alb a prodalo se ho už přes 30 000 kusů. Od poslední desky Jeviště uplynuly tři roky a za tu dobu skupina udělala další posun ve své tvorbě, kterou navíc tentokrát řídil z producentského křesla držitel ocenění Grammy Yaron Fuchs se svým asistentem Idem Zmishlanym, jehož si kapela našla až za oceánem. Kvalitu alba dokazuje to, že na koncertech zaznívá většina písní z této desky a úspěšné jsou všechny singly Inzerát, Křídla z Mýdla nebo Zatančím. Na ně navazuje současný megahit Cesta, která je spojena s připravovaným filmem Křídla Vánoc s Richardem Krajčem v titulní roli.
Více informací získáte na webu www.krystof.net a na facebook.com/skupinakrystof.

Místo konání: KD Vltava

Přesná adresa: Fr. Ondříčka 46 (Hledat na mapě)

České Budějovice (okres: České Budějovice kraj: Jihočeský kraj stát: Česká republika)

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!