Majáles Hradec Králové 2010

Podobné akce

Účinkující: Kryštof, Horkýže Slíže, Mig 21, Vypsaná fixa, Sto zvířat, UDG

Typ akce: Festival

Zahájení: 23. 4. 2010
Ukončení: 23. 4. 2010

Vstupné: do 31.3.2010 - 170,- Kč v předprodeji, do 22.4.2010 - 199,- Kč v předprodeji, na místě 250,- Kč

Popis akce

Majáles je oslava jara a studentského života. Co dělá Majáles takovým, jaký je? Jsou to lidé, kteří se ho účastní. A ti lidé jsou jací? Příjemní, mladí, pozitivní… Majáles je zážitek, který je nejlepší na vlastní kůži. Je otevřený všem, kdo ho chtějí s námi dělat a zlepšovat.

Účastníci: Jdi s majálesovou vstupenkou do KINA CENTRÁL zadarmo ! Součástí každé vstupenky je kupon na volňásek do KINA CENTRÁL Hradec Králové, k jedné zakoupené vstupence do kina získáváte druhou vstupenku zcela zdarma. Kupon je možné využít od 1.5. 2010 do 31.5. 2010 na všechna představení VČETNĚ 3D filmů. Kde můžeš koupit vstupenky ? OC FUTURUM - prodejna Easy Models / Hradec Králové (bez poplatku předprodejce) OC ATRIUM - prodejna Easy Models / Hradec Králové (bez poplatku předprodejce) KINO CENTRÁL (bez poplatku předprodejce) UHK, budova č.3, prodejna skript v přízemí (nakladatelství Gaudeamus, bez poplatku předprodejce) ul. Gočárova, informační centrum Hradec Králové (Ticketportal, s poplatkem předprodejce) Velké náměstí, Hradec Králové - Knihkupectví u Katedrály (Ticketportal, s poplatkem předprodejce) Baťkovo nám., Hradec Králové - CK Luna Tour (Ticketportal, s poplatkem předprodejce) další předprodeje v síti Ticketportal (Pardubice, Holice, Dobruška, Jaroměř, Jičín, Chrudim, Trutnov, Náchod, Nové Město nad Metují, Přelouč, Rychnov n.Kněžnou, Vysoké Mýto, Lázně Bohdaneč)

Místo konání: Šimkovy Sady

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Hradec Králové (okres: Hradec Králové kraj: Královéhradecký kraj stát: Česká republika)

WWW pořadatele: http://www.majales.cz
Předchozí akce:
Následující akce: Krajinou Orlických hor

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!