METALGATE 2009

Podobné akce

Účinkující: GOD DETHRONED, Bad Face, Hyperion, Abstract Essence, Ador Dorath, Galadriel, Livores Mortis, Amortez

Typ akce: Festival

Zahájení: 20. 6. 2009
Ukončení: 20. 6. 2009

Vstupné: 250,-- v předprodeji, na místě 300,--

Popis akce

Vyvrcholení heavymetalové sezony 2009.

V plném proudu je příprava na vrchol série, červnový METALGATE OPEN AIR. Až se v sobotu 20.6.2009 v 15:00 otevřou brány areálu VOSTROV u Mnichova Hradiště, čeká návštěvníky pořádná porce českého a slovenského heavymetalu - Ador Dorath, Galadriel, Abstract Essence, Livores Mortis, Hyperion, Amortez a Bad Face a k tomu třešnička v podobě holandského headlinera GOD DETHRONED.

Vystoupení této skupiny, hrající melodic death metal, začíná ve 20:00 hod. a bude věnováno prezentaci jejího nejnovějšího alba "Passiondale".

Jako na ostatních akcích METALGATE je i na OPEN AIR připravena pro návštěvníky řada benefitů. Po úspěchu MetalGate Happy Hour jsme připravili podobnou záležitost, což znamená, že prvních 40 platících návštěvníků dostane poukázku na dvě piva zdarma. Každý 50-tý návštěvník pak obdrží zdarma tričko z minulého ročníku MetalGate a k tomu též zdarma zcela nové tričko vytvořené pro MetalGate 2009.

Na festivalovém webu též probíhá soutěž o 6 lístků na METALGATE OPEN AIR. V přípravě jsou ještě další výhody pro návštěvníky METALGATE 2009, proto pozorně sledujte naše webové stránky.

Vstupenky na METALGATE OPEN AIR lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal www.ticketportal.cz nebo po telefonické domluvě také přímo u pořadatele akce. A samozřejmě také na místě v den konání akce od 12:00.


Více informací o festivalu METALGATE na www.metalgate.cz
Více o kapele GOD DETHRONED na www.myspace.com/villavampiria

Místo konání: Vostrov u Mnichova Hradiště

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Mnichovo Hradiště (okres: Mladá Boleslav kraj: Středočeský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: MM Consulting, spol. s. r. o.
WWW pořadatele: http://www.mmconsulting.cz
Předchozí akce:
Následující akce: Krajinou Orlických hor

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!