Museum Kampa - Stálá expozice

Podobné akce

Účinkující: František Kupka, Otto Gutfreund a Moderní středoevropské umění

Typ akce: Výstava

Zahájení: 01. 1. 2015
Ukončení: 31. 12. 2019

Popis akce

František Kupka – Expozice Františka Kupky v Museu Kampa představuje jednu z největších a nejvýznamnějších sbírek děl tohoto velkého průkopníka abstraktního umění. Sbírka zahrnuje práce od období studentských let až po pozdější abstraktní díla.
Otto Gutfreund – Nejvýznamnější český sochař první poloviny 20. století je v Museu Kampa zastoupen především svými kubistickými sochami odlitými do bronzu i sociálním realismem.
Moderní středoevropské umění – Tato jedinečná sbírka zahrnuje stovky obrazů, soch, kreseb a grafických prací od význačných českých, slovenských, polských, maďarských a jugoslávských umělců.Informátor. V Museu Kampa je Vám nyní během celé otevírací doby k dispozici tzv. informátor, tedy náš vyškolený personál připravený provést Vás částí expozice a zodpovědět Vaše otázky. Služba je zdarma k platné vstupence do musea a týká se jak stálé sbírky, tak krátkodobých výstav.Komentovaná prohlídka v českém, anglickém, německém, francouzském nebo italském jazyce. Rezervace na uvedeném tel. čísle, faxu, e-mailu, u pokladny nebo v kanceláři musea. Cena prohlídky (45 min) 2 000 Kč (skupina max. 25 osob).
Workshopy a animační programy. Pro rodiny s dětmi, školní a zájmové skupiny nabízíme množství zábavně-vzdělávacích, tzv. „animačních“ programů na objednávku ke stálé sbírce i krátkodobým výstavám. O konkrétní nabídce se, prosím, informujte na uvedených kontaktech nebo na http://www.museumkampa.cz/programy

Místo konání: Museum Kampa

Přesná adresa: U Sovových mlýnů 2, 118 00 Praha 1 (Hledat na mapě)

Praha (okres: Praha kraj: Praha stát: Česká republika)

Pořadatel: Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových
WWW pořadatele: www.museumkampa.cz

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!