Vánoční trhy Brno 2010

Podobné akce

Účinkující: .

Typ akce: Trh a jarmark

Zahájení: 26. 11. 2010
Ukončení: 23. 12. 2010

Popis akce

Vánoční trhy v Brně se letos opět rozšíří. Loňská tradiční podoba vánočních trhů se setkala s kladnou odezvou, protože rozhodlo město Brno letos pokračovav v tomto stylu. Brněnské vánoční trhy se letos budou konat na třech místech, která budou vzájemně propojená jak vánoční výzdobou, tak podobou stánků.

Můžeme se tedy těšit na vánoční trhy na Náměstí Svobody ( a na Staré radnici), vánoční trhy na Zelném trhu a vánoční trhy na Dominikánském náměstí.

Vánoční trhy tak poskytnou nejen možnost nakoupit vánoční dárky, ale také pestrý doprovodný program a zpestření předvánoční adventní atmosféry.

===============================================

Doprovodný program vánočních trhů na náměstí Svobody a na Staré radnici:

Pokud není uvedeno jinak, program probíhá na náměstí Svobody.

Každodenní program:
17.00 – 18.00 - Vánoční soutěže s odměnou / pódium / každý den
18.00 - Vánoční pošťák odnáší dopisy Ježíškovi / každý den
18.00 – 18.30 - Večerníčky / velkoplošná obrazovka / každý den
21.30 - Vánoční trubač uzavírá vánoční trhy / každý den
10.00 – 20.00 - Prohlídky věže Staré radnice / pátek – neděle
14.00 – 18.00 - Vánoční dílny na Staré radnici / sobota – neděle
15.30 - Pravá moravská zabijačka živě / každý čtvrtek na nám. Svobody
16.30 - Adventní prohlídky města / každou sobotu, sraz pod krokodýlem

26.11. – pátek
15.30 - B – Side Band a Tereza Černochová / brněnský big band
16.30 - Slavnostní zahájení Brněnských Vánoc 2010
Roman Onderka, primátor statutárního města Brna a opat
Augustiniánského kláštera Lukáš E. Martinec
17.00 - Slavnostní rozsvícení vánočního stromu
17.15 - Otevření Mincmistrovského sklepa
19.00 - Muzikobraní s Moravským klavírním triem / Křišťálový sál Staré radnice

27.11. – sobota
10.00 - Centrum tance – zumba, orientální tanec
13.00 - Centrum tance – zumba, street dance, Raks Sultana
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.30 – 16.30 - Brněnský šikula – soutěž talentů do 15 let s Rádiem ČAS / Stará radnice
16.00 - Donna Lewis (GB) a Doug Yowell (USA) / velšská zpěvačka s bubeníkem Susan Vega

28.11. – I. neděle adventní
10.00 - Centrum tance – zumba
13.00 - DNA - Dej nám akord / vokální skupina
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.00 - Vánoční sen – ZUŠ Jaroslava Kvapila / tanec / Stará radnice
15.00 - Mažoretky Lili / taneční vystoupení / Stará radnice
16.00 - Meteor z Prahy / herci brněnských divadel zpívají staré české hity
17.30 - Živý betlém – Absolutní divadlo

29.11. – pondělí
16.00 - Šmytec / cimbálová muzika

30.11. – úterý
16.00 - Budoár staré dámy / mladá hravá brněnská kapela

1.12. – středa
16.00 - Medicimbal / netradiční cimbálovka

2.12. – čtvrtek
10.00 - Srdíčko / vystoupení domova pro tělesně postižené
15.30 - Pravá moravská zabijačka živě

3.12. – pátek
15.30 - Mighty Shake / tanec / Stará radnice
16.00 - Tony Ducháček + Garage / legendy české nové vlny
17.00 - Brněnský šikula / vyhlášení vítězů soutěže

4.12. – sobota
10.30 - Kouzelný les – Divadlo Minitheatre / pohádka na motivy Malé mořské víly
Cyklus Pohádečky pro drobečky / Ernův sál Staré radnice
13.00 - Základní škola Otnice / vánoční pásmo
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.00 - Stejšn / hardrockový svižník / Stará radnice
16.00 - Lenka Dusilová / noblesní dáma rockové alternativy

5.12. – II. neděle adventní
10.00 - Centrum tance – zumba pro všechny
13.00 - ADD Gospel / hudební vystoupení
14.30 - Mikulášská nadílka na Staré radnici
16.00 - Javorník / tradiční cimbálová muzika
16.00 - Soutěž o nejlepší mikulášskou masku / nám. Svobody
17.30 - Živý betlém – Absolutní divadlo

6.12. – pondělí
10.30 - ZŠ Milénova / vánoční pásmo
16.00 - Majerovy brzdové tabulky / originální folkrock

7.12. – úterý
16.00 - Kontrola / nová formace ostřílených brněnských hudebníků
19.30 - Musica di Sua Maesta Caesarea / Křišťálový sál Staré radnice

8.12. – středa
13.00 - Hudební skupina SOU Čichnova
16.00 - Rolling Stones Revival / oceňovaný brněnský revival

9.12. – čtvrtek
15.30 - Pravá moravská zabijačka živě

10.12. – pátek
14.00 - Hvězdné Pohádky – Divadlo Koráb / Stará radnice
15.00 - Vánoční sen – ZUŠ Jaroslava Kvapila / tanec / Stará radnice
16.00 - Hrdza (SK) / skupina od Prešova kombinuje folk, rock i lidovky
17.30 - Pohádka o vodníku Ploutvičkovi – Absolutní divadlo

11.12. – sobota
10.00 - Dětský soubor Iskerka
10.30 - Vánočníček – Divadlo Paravánek / Cyklus Pohádečky pro drobečky / Ernův sál Staré radnice
12.30 - Alenka v říši tance – Centrum tance
14.00 - Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce
14.00 - Vánoční sen – ZUŠ Jaroslava Kvapila / Stará radnice
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.30 - Přístav / vícenásobný vítěz Porty / Stará radnice
15.30 - Funkshmakers / alternativní funk / Stará radnice
16.00 - Tomáš Klus / populární písničkář

12.12. – III. neděle adventní
13.00 - Centrum tance – muzikálový tanec a TS Ego – street dance děti
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Stará radnice
14.30 - Betlém – Divadlo Koráb / představení pro děti
15.00 - Mažoretky Lili / taneční vystoupení / Stará radnice
15.30 - Junior Band ZUŠ Veveří / Stará radnice
16.00 - Joe Cocker Band Brno / autentický revival
17.30 - Živý betlém – Absolutní divadlo

13.12. – pondělí
16.00 - Tomáš Kočko a Orchestr / moravská a slovanská world music

14.12. – úterý
10.00 - Pěvecký sbor Zpěváček
14.30 - Zdeněk Vilímek / australský dechový nástroj didgeridoo
16.00 - Home Bwoy Rasta / olomoucké vánoční reggae

15.12. – středa
16.00 - The Fireballs / klasický rock´n´roll 50. let

16.12. – čtvrtek
15.30 - Pravá moravská zabijačka živě

17.12. – pátek
13.00 - Základní křesťanská škola J. Husa
14.00 - Vánoční džemování / hudební vystoupení / Stará radnice
16.00 - Nezmaři / folková a trampská klasika

18.12. – sobota
9.00 – 17.00 - Burza minerálů a drahých kovů / Stará radnice
10.00 - Junior – Dům dětí a mládeže
13.00 - Taneční škola R+P Bartůňkovi
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Radnická 2, 1. patro
16.00 - Brass 6 / vynikající žesťová formace

19. 12. – IV. neděle adventní
13.00 - Centrum tance – zumba
14.00 – 18.00 - Vánoční dílna pro děti a rodiče / Radnická 2, 1. patro
14.00 - Ondrášek / vystoupení dětského tanečního studia / Stará radnice
15.00 - Mažoretky Lili / taneční vystoupení / Stará radnice
16.00 - Hana Robinson / šanson (objev Michala Horáčka z desky Ohrožený druh)
17.30 - Živý betlém – Absolutní divadlo

20.12. – pondělí
16.00 - Trio de Janeiro / Funk Latin World Music Orchestra

21.12. – úterý
13.30 - Zuzana Gambová / semifinalistka soutěže Československo má talent
16.00 - Chris Barickman (USA) / kytarista a zpěvák z New Yorku a Brna

22.12. – středa
15.00 - Mažoretky Lassies a MUNI Brno / Stará radnice
16.00 - FT Prim / autorský folk a country

23.12. – čtvrtek
10.00 – 18.00 - 18. Vánoce na brněnské Nové radnici
12.00 - Dobročinná vánoční polévka / Výtěžek bude věnován na výcvik slepeckého vodicího psa
19.00 - Ohňostroj „Vánoční sen“ / Theatrum Pyroboli / Nová radnice
16.00 - Ukončení vánočního trhu / náměstí Svobody
Gustav Brom Big Band / závěrečný vánoční koncert

===============================================

Doprovodný program vánočních trhů na Zelném trhu:

26.11. – Pátek
14:00 - Muzikálové a populární písne, které oslovily svet / živé vystoupení
14:30 – 17:00 - Zpívající chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (lidové písne)
15:00 - Divadlo eMILLIon / O cervené karkulce - prestavení pro deti i dospelé
16:00 - Škola svetoznámých songu pod vedením zkušených pevcu
17:00 - Jazz Archiv / brnenský swingový big band
18:00 Slavnostní zahájení Vánoc na Zelnáku / rozsvícení vánocního stromku a úvodní slovo
starosty Mgr. Libora Štástky
18:10 - Jazz Archiv / brnenský swingový big band
18:30 - Divadlo eMILLIon / ohnová show

27.11. – Sobota
10:00 – 12:00 - Gentle Ironic Trio / mladá jazz-popová skupina
14:00 - Nejznámejší písnicky z muzikálu Rebelové a dalších
15:00 – 17:50 - Trehusk / poberounská hudební skupina - staropražské a lidové písnicky
18:00 - Gentle Ironic Trio / mladá jazz-popová skupina

28.11. – Neděle
10:00 – 12:00 - Slavné osobnosti Nemecka mezi námi aneb hádej, kdo jsem
10:00 – 12:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
14:00 – 16:00 - Louis Armstrong revival – František Procházka / mistr jazzu
16:30 – 19:00 - Trní / soucasná akustická hudba, folk

29.11. – Pondělí
14:00 - Zábavné souteže pro všechny malé návštevníky trhu
15:00 - Vánocní souteže pro deti, maminky a tatínky
15:30 – 18:00 - Zpívající chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (lidové písne)
17:00 - VECERNÍCEK / Komedianti na káre / Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka / divadlo
18:30 - Komedianti na káre / žonglérská show

30.11. – Úterý
14:00 – 16:00 - Jan Lamram / písnickár
16:00 - Historie Brna / Malé - velké povesti z Brna
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 - Historie Brna / Malé - velké povesti z Brna
18:00 - Detský dum Zábrdovice / tanecní soubor MERCI - tanecní a pevecké vystoupení

1.12. – Středa
14:00 - Škola svetoznámých songu pod vedením zkušených pevcu
15:00 - Muzikál - jeho nejznámejší melodie a hity / živé vystoupení
15:30 – 17:00 - Slavné osobnosti 1. republiky mezi námi aneb hádej, kdo jsem
16:30 - Poulicníci / jarmarecní, poutové, kramárské a staropražské písnicky
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 – 19:00 - Poulicníci / jarmarecní, poutové, kramárské a staropražské písnicky

2.12. – Čtvrtek
14:00 – 17:00 - Zpívající chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (lidové písne, koledy)
15:00 - Muzikálové a populární písne, které oslovily svet / živé vystoupení
16:00 - Zábavné souteže pro všechny malé návštevníky trhu
17:00 - VECERNÍCEK / Divadlo eMILLIon / Perníková chaloupka
17:45 - Vánocní souteže pro deti, maminky a tatínky
18:30 - Divadlo eMILLIon / ohnová show

3.12. – Pátek
14:00 - Muzikálové hity / živé vystoupení
14:30 – 17:00 - Zpívající chasa, aneb celý Zelnák zpívá s námi známé lidovky!
15:00 a 16:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
16:30 - ZŠ Kneslova / tanecní sbor Seskupenícko
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
18:00 - A*sing (žáci HŠ YAMAHA) / vokální skupina
18:30 - Vojta Vrtek / žonglování s ohnem

4.12. – Sobota
10:00 - 12:00 - Slavné osobnosti 1. republiky mezi námi aneb hádej, kdo jsem
10:00 – 12:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
11:00 - Nová Akropolis / spolupráce vidících, nevidomých a slabozrakých hercu / pohádka "Jak šlo
vejce na vandr" od Josefa Lady
14:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
14:30 - Nová Akropolis / spolupráce vidících, nevidomých a slabozrakých hercu / pohádka "Jak šlo
vejce na vandr" od Josefa Lady
15:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
15:30 – 17:00 - Zpívající chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (lidové písne)
16:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
17:00 – 19:00 - Moravský Big Band / swing, jazz

5.12. – Neděle
10:00 – 12:00 - Slavné osobnosti Polska mezi námi aneb hádej, kdo jsem
10:00 – 12:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
14:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
14:30 - Indigo Quartet / smyccový kvartet / jazz
15:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
15:30 - Indigo Quartet / smyccový kvartet / jazz
16:00 - Vojta Vrtek / žonglování a kejkle
16:00 – 18:30 Mikuláš, andelé a certi na Zelnáku
16:30 - Divadlo Kufr / Mikulášské predstavení
17:00 – 18:00- Prijdte si zasoutežit s Mikulášem!
18:30 - Divadlo Kufr / ohnová show

6.12. – Pondělí
14:00 - Historie Brna - Povest o brnenském drakovi a kole
14:30 – 16:30 - Slavné osobnosti 1. republiky mezi námi aneb hádej, kdo jsem
15:30 - Historie Brna - Povest o brnenském drakovi a kole
16:30 - La Patchanka / brnenská kapela / latino-grunge-punk
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 – 19:00 - La Patchanka / brnenská kapela / latino-grunge-punk

7.12. – Úterý
14:00 - Schola Bigy Brno / vánocní písne a koledy
15:00 - Muzikálové a populární písne, které oslovily svet / živé vystoupení
16:00 - Historie Brna - Prepadení Brna Švédy aneb proc se na Petrove zvoní v 11 hodin?
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 - Historie Brna - Prepadení Brna Švédy aneb proc se na Petrove zvoní v 11 hodin?
18:00 - ZUŠ Veverí / polské a ceské písne

8.12. – Středa
10:00 - MŠ Hnevkovského / pevecké a pohybové vystoupení v duchu Voskovce, Wericha a Ježka
10:30 - ZŠ Košinova / vánocní písne a koledy
14:00 - ZŠ Horníkova / školní pevecký sbor "Pavoucek" / "Hudební nadílka" ( vánocní písne a koledy
)
15:00 - Jaromír Hnilicka quartet / clenové Orchestru Gustava Broma / jazz
16:30 – 18:30 - Slavné osobnosti 1. republiky mezi námi aneb hádej, kdo jsem
17:00 - VECERNÍCEK / Komedianti na káre / Rytírské povídání o princi Bajajovi (divadlo)
18:30 - Komedianti na káre / žonglérská show

9.12. – Čtvrtek
14:00 - Nejznámejší písnicky z muzikálu Rebelové a dalších / živé vystoupení
15:00 - Škola svetoznámých songu pod vedením zkušených pevcu
16:00 - Muzikálové a populární písne, které oslovily svet / živé vystoupení
17:00 - VECERNÍCEK / Drevené divadlo / predstavení Zvírátka a loupežníci
17:45 – 19:00 - DNA – Dej Nám Akord / vokální skupina

10.12. – Pátek
14:00 - MŠ Vinarská / „Moravské Vánoce“ / cimbálová muzika, tanec, koledy
15:00 - Teátr Víti Marcíka / divadelní predstavení Setkání pred betlémem
17:00 - VECERNÍCEK / Teátr Víti Marcíka / divadelní predstavení Setkání pred betlémem
18:00 - F.T.Prim / folková skupina

11.12. – Sobota
10:00 – 12:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
11:00 - Výber nejlepších muzikálových písní 1 / živé vystoupení
14:00 - DSKV / amatérský pevecký kroužek / zpev nemeckých písní a koled
14:30 – 16:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
15:00 - Výber nejlepších muzikálových písní 2 / živé vystoupení
16:00 – 18:30 - MR SWING Brno / 17-ti clenný big band / swing, jazz

12.12. – Neděle
10:00 – 12:00 - Slavné osobnosti Rakouska mezi námi aneb hádej, kdo jsem
10:00 – 12:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
14:00 - Slavné osobnosti Rakouska mezi námi aneb hádej, kdo jsem
14:00 - I.U.CH. - muzikanti mezi vámi hrají známý rock, jazz, blues...
15:30 - Gabriela Kocí & Jazz Company / sólistka Orchestru Gustava Broma s kapelou / tradicní &
moderní jazz a swing
17:15 - Divadlo Kufr / Klaunérie Aduši a Dáši / pohybove žonglérská klauniáda
18:30 - Divadlo Kufr / svetelná show

13.12. – Pondělí
14:00 - - Schola Bigy Brno / vánocní písne a koledy
15:00 - Vánocní souteže pro deti, maminky a tatínky
16:00 - Historie Brna - Povest o brnenském drakovi a kole
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 - Historie Brna - Povest o brnenském drakovi a kole
18:00 - Detský dum Zábrdovice / tanecní soubor MERCI / tanecne-divadelní predstavení o tom, jak
žili Romové za první republiky

14.12. – Úterý
10:00 - MŠ Puchýrova / koledy, vánocní básnicky a písnicky
10:45 - ZŠ Merhautova / koledy, vánocní básnicky a písnicky
11:15 - ZŠ Tešany / vánocní vystoupení
12:00 - ZŠ Horácké námestí / ceské a moravské koledy
13:00 - ZŠ námestí 28. ríjna / tanecní skupina Jagori
14:00 - ZŠ Krenová / skupina Bongáci / folkrock – úprava romských lidových písní a vánocních
melodií
15:00 - Mažoretky Brno / vystoupení mažoretek od 4-27 let
16:00 - Vánocní souteže pro deti, maminky a tatínky
17:00 - VECERNÍCEK / Drevené divadlo / predstavení Rozum a Štestí
17:45 - Black Uganda Choir / vokální skupina

15.12. – Středa
12:00 - ZŠ Jasanová / vánocní koledy a písne
13:00 - ZŠ Krídlovická / vánocní koledy a básne
14:00 - Gentle Ironic Trio / mladá jazz-popová skupina
15:00 - MŠ Vídenská / pásmo tanecku a vánocních koled "Ten vánocní cas dockali jsme zas"
16:00 - ZŠ Labská / vánocní písne a koledy
16:00 – 18:00 - Slavné osobnosti 1. republiky mezi námi aneb hádej, kdo jsem
17:00 - VECERNÍCEK / Komedianti na káre / Na káre až do Betléma (divadlo)
17:30 - Zábavné souteže pro všechny malé návštevníky trhu
18:30 - Komedianti na káre / žonglérská show

16.12. – Čtvrtek
13:30 - Evropská ZŠ Brno / vánocní vystoupení
14:00 - MŠ Soukenická / vánocní vystoupení
14:30 - ZŠ+MŠ Husova / zimní a vánocní písnicky
15:00 - DDM Zastávka / sborový zpev, pohádková hra O Ježíškovi, vánocní koledy i písne v
doprovodu bubnu Djeembe
16:00 - ZŠ Bosonožská / recitace, zpev, pohádky
17:00 - VECERNÍCEK / Divadlo JÁ TO JSEM / Vánocní príbeh
17:30 - Vánocní souteže pro deti, maminky a tatínky
18:30 - Divadlo JÁ TO JSEM / Vánocní príbeh

17.12. – Pátek
14:00 - Muzikál - jeho nejznámejší melodie a hity / živé vystoupení
14:45 - Muzikálové melodie, romance i legrace v jednom / živé vystoupení
15:30 - HŠ YAMAHA / ceské a zahranicní populární písne, muzikálové a filmové melodie
17:00 - VECERNÍCEK / Divadlo JÁ TO JSEM / Vánocní príbeh
17:30 - Slavné osobnosti 1. republiky mezi námi aneb hádej, kdo jsem
18:30 - Divadlo JÁ TO JSEM / Vánocní príbeh

18.12. – Sobota
10:00 – 12:00 - Gentle Ironic Trio / mladá jazz-popová skupina
14:00 - Muzikálové a populární písne, které oslovily svet / živé vystoupení
14:30 - Historie Brna - Povest o brnenském drakovi a kole
15:00 - Škola svetoznámých songu pod vedením zkušených pevcu
15:30 - Historie Brna - Povest o brnenském drakovi a kole
16:30 – 19:00 - skupina POUTNÍCI / country hudba, poutnické hity

19.12. – Neděle
10:00 – 12:00 - Slavné osobnosti Slovenska mezi námi aneb hádej, kdo jsem
10:00 – 12:00 - Vánocní chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (koledy)
14:00 - Muzikálové melodie, romance i legrace v jednom / živé vystoupení
14:00 – 17:00 - Slavné osobnosti Slovenska mezi námi aneb hádej, kdo jsem
15:00 - ZUŠ Veverí / vánocní písne
16:00 - Škola svetoznámých songu pod vedením zkušených pevcu
17:00 – 19:00 - HARAFICA / cimbálová muzika / slovenské vánocní písne

20.12. – Pondělí
10:00 - ZŠ Bakalovo nábreží / ríkanky, zpev, mluvené slovo
11:00 - ZŠ Kotlárská / zpev
14:00 - Vánocní chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (koledy)
17:00 - VECERNÍCEK / Divadlo eMILLIon / Nad Betlémem svítí hvezda
18:30 - Divadlo eMILLIon / fakírská show

21.12. – Úterý
14:00 - Historie Brna / Malé - velké povesti z Brna
15:00 - Historie Brna / Malé - velké povesti z Brna
16:30 - Marek Cernoch a ANGELS / vánocní skladby, skladby Karla Cernocha
17:00 - VECERNÍCEK / vánocní babicka vypráví pohádky na dobrou noc
17:30 - Marek Cernoch a ANGELS / vánocní skladby, skladby Karla Cernocha

22.12. – Středa
10:00 - ZŠ Antonínská / pevecké predstavení „Veselé Vánoce prišli jsme prát“
10:45 - ZŠ Horní / básnicky, koledy, písnicky
11:05 - MŠ Biskupská / pásmo písnicek, koled, ríkanek
14:00 - Muzikálové melodie, romance i legrace v jednom / živé vystoupení
14:30 - Vánocní chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (koledy)
15:00 - Škola svetoznámých songu pod vedením zkušených pevcu
15:30 - Vánocní chasa aneb celý Zelnák zpívá s námi! (koledy)
16:00 - Historie Brna - Prepadení Brna Švédy, aneb proc se na Petrove zvoní v 11 hodin?
17:00 - VECERNÍCEK / Komedianti na káre / Na káre až do Betléma (divadlo)
18:00 - Historie Brna - Prepadení Brna Švédy, aneb proc se na Petrove zvoní v 11 hodin?
18:30 - Komedianti na káre / žonglérská show

23.12. – Čtvrtek
14:00 – 17:00 - Gentle Ironic Trio a skupina I.U.CH. / mladí hudebníci s pestrou nabídkou – jazz, blues, folk,
rock, pop
17:00 - VECERNÍCEK / Drevené divadlo / Vánocní príbeh aneb cesta do Betléma

===============================================

Doprovodný program vánočních trhů na Dominikánském Náměstí:

Mincmistrovský sklep

Adventní otevírací doba:
denně mimo pondělí 9.30 – 18.00, v pátek a sobotu 14.00 – 22.00
Poslední vstup půl hodiny před koncem otevírací doby.

Vybrané stánky s občerstvením budou otevřeny až do 2.1. 2011

Změna programu vyhrazena.

===============================================

Místo konání: Náměstí Svobody, Zelný trh, Dominikánské náměstí

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

Předchozí akce:
Následující akce: Krajinou Orlických hor

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!