Sport Lemon TV - sportovní přenosy online

Mediaplayer web TV stanice https://sportlemons.tv

Stát: !! Mezinárodní stanice


Popis

Tv program a archiv televize

Tv Program a archiv Televize Sport Lemon TV

• Tv program - dnešní program

• Archiv televize

Webové stránky televize

   
Tv online - živé, live Tv vysílání Televize

Tv online - živé, live Tv vysílání Sport Lemon TV

Spustit vysílání televize online - zpravidla na stránkách stanice

• Odkaz na Stream televize - spuštění v externím přehrávači (stažení do PC).

Tv Archiv, pořady a přenosy České televize

Online sport a pořady na Sport lemon tv

Sport lemon Tv, nebo také Lemon sport, není klasickou internetovou televizí, ale je jakýmsi inteligentním televizním agregátorem živých vysílání přímých přenosů sportovních zápasů, utkání, závodů a dalších sportovních aktivit. Všechny přenosy jsou tříděné podle druhu sportu. V seznamu sportovních přenosů najdete na Sport Lemon Tv přenosy z celého světa. Každé vysílání sportovního klání je většinou k dispozici na několika televizních kanálech, proto si můžete vybrat i různé kvality streamu v nejrůznějších jazycích s rozličnými sportovními komentáři.

 

Sport online - Živé vysílání podle typu sportu

Všechny živé sportovní přenosy na Sport Lemon Tv.

 

Fotbal (football) - Sledujte online živé vysílání fotbalu přímo na webu.

 

Hokej (hockey) - Sledujte hokej online přímo přes internet. lední hokej je na internetu jedním z nejsledovanějších sportů. Vysokou sledovanost mají jak domácí záasy, tak také Kanadsko - Americká NHL, ale například také Ruská KHL. Zápasy těchto stanic jsou na ionternetu často dostupné ke shlédnutí zdarma.

 

Tenis (tennis) - Sledujte online tenis live. Stanice vysílají dvouhry, čtyřhry, smíšené čtyřhry, ale třeba také tenisové exhibice i celé tenisové turnaje ATP, WTA challenger a menší regionální turnaje. Velkou sledovanost má také Davis Cup (česky Davisův pohár), který vysílá pravidelně mnoho televizí. Na stránkách ze kterých běží přenosy, většinou najdete i výsledky turnajů a zápasů.

 

Basketbal (basketball) - Sledujte basketbal live pomocí Lemon TV. Basketbaliu se také v Čechách říká košíková atento sport je velmi populární. Proto si jej můžete vychutnat na internetu kdykoli a odkudkoli.

 

Baseball - Sledobat baseball online. Baseball je populární především v Americe, kde se koná většina světových zápasů a Americké sportovní televizní stanice ho také často vysílají.

 

• Golf - Přehled live vysílání golfu je opravdu široký. Celosvětově patří golf mezi jeden z nejoblíbenějších sportů, kterému se věnují lidé z celého světa. Přenosy z golfových turnajů jsou tak velmi pestré.

 

•  Cyklistika (Cycling) - Cyklistika je v televizi často zastoupená. Vysílání cyklistických závodů najdete v seznamu přenosů také. Sledování cyklistiky je atraktivní zejména proto, že můžete vidět celé cyklistycké závody po celé jejich trase. Na stránkách stanic najdete také časy v jednotlivých etapách a můžete najít i výsledky cyklistů.

 

Motoristické sporty (Motosport) - Automobilové závody a závody F1 online jsou v televizi velmi atraktivní. DIváci přímých přenosů F1 se mohou díky kamerám přenosových vozů vydat přímo na trať a zůčastnit se tak díky televizi velké ceny formule 1 z tepla domova. Online televize vysílají nejrůznější závody automobilů i motocyklů z různých světových okruhů.

 

Ostatní sporty - zde najdete sportovní stanice online z celého světa. V seznamu najdete přenosy stanic jako je eurosport a mnoho dalších.

 

Dostupnost sportu online přes internet

Sport se stává díky této službě pro online sportovní vysílání, snadno dostupným a mohou ho sledovat lidé z celého světa. K přehrávání stanic nejsou potřeba žádná hardwarové, ani softwarové doplňky a aplikace.

Jak spustit televize online?

Pro přehrávání - klikni na odkaz "Spustit vysílání televize online".

Požádat o aktualizaci a přidání stanice

 

V každém profilu stanice naleznete info o vysílání a také možnost ji přímo spustit, nebo přejít na stránky provozovatele internetového vysílání.

 

 Online Tv zdarma - Stačí najít stanici, spustit a můžete sledovat vysílání libzdarma. Sekce obsahuje internetové i klasické televize vysílající zdarma pořady všech žánrů. Naleznete u nás České i Slovenské internetové Tv i světové vysílání ve vysoké i nízké kvalitě streamu.

 

Pozor - Některé televize vysílají nonstop, některé jen obšas a proto mohou být nedostupné

Fajn Rock music - Rockové radio

Česká rocková televizní hitparáda

Rockparáda je televizní pořad, ve kterém můžete vidět známé i neznámé české rockové skupiny, zpěváky, zpěvačky. www.rockparada.cz