Propagace na Oblíbený.cz

Rozšířené vyhledávání

Přidej akci Kulturní akce Tipy na výlety Dnešní akce Akce v Praze Články o kultuře

Soutěže o vstupenky

Věrnostní program

Hudební skupiny

Hrady a zámky

Tv online zdarma a televizní vysílání

Požádat o aktualizaci a přidání stanice

 

Přinášíme Vám seznam televizních stanic. Většinu TV online můžete sledovat zdarma přímo pčes internet.  Všechny stanice lze jednoduše vyhledat a spustit.

 

Online TV - Přehrávání online televize zdarma

a vy si můžete užít sledování Českých, Slovenských, ale i mezinárodních stanic, nebo televizí z různých států. Díky nám tak můžete sledovat Českou televizi online , ČT1 online, ČT4 Sport online, zpravodajskou ČT24 online, ale třeba také hudební stanici Óčko, nebo dětské televizní vysílání ČT D a ČT Art a mnoho dalších online televizí. Všechny profily televizních stanic jsme rozdělili podle států, ale také podle žánru a zaměření televize. Díky tomu si u nás přijdou na své například milovníci sportu, hudby, ale také děti. Stanice v naší databázi jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Jaké stanice u nás najdete?

 Pro sledování sportovních přenosů doporučujeme například Sport Lemon TV - sportovní přenosy online, kde najdete fotbal, hokej, zápasy a sportovní přenosy z celého světa.

 

Vysílání internetových televizí je zadramo, neplatí se za něj žádné poplatky. Není také třeba pořizovat televizní kartu, ani jakékoli jiné zařízení pro příjem a jediné co potřebujete ke sledování je dobré připojení. Pro přehrávání televize také nepotřebujete instalovat žádné speciální televizní aplikace, protože vše probíhá zpravidla pomocí streamu z webu na serveru dané televizní stanice. Najdete u nás také televize, které používají broadcast, neboli celoplošné vysílání.

Fajn Rock music - Rockové radio

Česká rocková televizní hitparáda

Rockparáda je televizní pořad, ve kterém můžete vidět známé i neznámé české rockové skupiny, zpěváky, zpěvačky. www.rockparada.cz

 

Doporučujeme:

 

Jste sportovci nebo rádi relaxujete? Pak pro Vás máme nabídku na příjemně strávené chvíle nedaleko centra Brna. Udělejte něco pro svoji pohodu a navštite masáž Brno. budete zahrniti péčí, láskou a odejdete s příjemným pocitem.

© 2008 - 2012 oblibeny.cz • webdesign toprecepty.cz • created by j-soft.cz

Kontakty, o webu • Mediální partneřiFacebook