KAREL GOTT - AGROFERT TOUR 2012

Podobné akce

Účinkující: Karel Gott, Boom!Band Jiřího Dvořáka

Typ akce: Koncert

Zahájení: 03. 11. 2012
Ukončení: 03. 11. 2012

Vstupné: 610 - 1510 Kč

Popis akce

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott zahájí 5. října 2012 koncertem v Táboře své letošní, šestnáctikoncertní turné po Česku a Slovensku, které vyvrcholí 8. prosince 2012 koncertem v Praze. V rámci svého turné se po dvou letech opět představí libereckému publiku v Tipsport areně, kam zavítá v sobotu 3. listopadu 2012. Naposledy zde zazpíval na podzim roku 2010 s další velkou osobností české hudby, Evou Urbanovou.
„Na letošním turné bych se rád vrátil k písním, které jsem léta nezpíval a fanoušci si o ně píší, nebo k těm, které jsem živě na koncertech nikdy nezpíval. Jsem vděčný osudu za rozsáhlý repertoár, díky kterému nemusím na každém turné zpívat pořád stále stejné písně. Zazní i písně z loni vydaného alba Sentiment a dojde i na novinky z právě dokončovaného alba Dotek lásky, kterým chci navázat na úspěch alb Romantika a Hrátky s láskou a které vyjde krátce před zahájením letošního turné. Tentokrát jsem se rozhodl představit mým posluchačům a divákům na tomto turné dvě zpěvačky, které mne v poslední době zaujaly. Mými hosty tak budou Monika Absolonová a Gabriela Gunčíková. Doprovázet nás bude Boom!Band Jiřího Dvořáka, smyčcová skupina a vokalisté Dasha, Taťána Roskovcová a Jiří Březík. Už teď se na všechny, kteří na mé letošní turné přijdou, moc těším, “ říká k připravovanému turné Karel Gott.

Místo konání: Tipsport arena Liberec

Přesná adresa: Jeronýmova 579/22 460 07 Liberec 7 (Hledat na mapě)

Liberec (okres: Liberec kraj: Liberecký kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: AUDIOBLUE Production s.r.o.

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!