Lucie Bílá - Černobílé turné 2013

Podobné akce

Účinkující: Lucie Bílá

Typ akce: Koncert

Zahájení: 31. 10. 2013
Ukončení: 31. 10. 2013

Vstupné: od 390Kč - 1290 Kč

Popis akce

Nejoblíbenější česká zpěvačka Lucie Bílá vyráží na své největší samostatné turné s názvem Černobílé turné 2013. Poslední říjnový den bude patřit jejímu koncertu v liberecké Tipsport areně, na kterém zazní její největší hity i písně z nového alba MODI. Jde o největší akci letošního roku patnáctinásobné České slavice a dámy s obrovským charismatem.

Proč „černobílé"?
Nic v životě není jen černé, nebo jen bílé. Přesto jako "černobílá" se stylizuje právě tato pěvecká diva – je Bílá, přesto ji ale známe jako „černou". Její image je laděná v černých barvách. Její oblečení, účes a často i její doplňky. Ale její myšlení a duše rozhodně černé nejsou. Naopak – Lucie Bílá kolem sebe rozdává spoustu pozitivní energie, světla a přátelského přístupu.

Na koncertu nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů i muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanku z Arku až po Carmen či současnou Aidu. Zcela jistě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí a CD. Nebude chybět ani výběr krásných a výjimečných písní ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI, kam texty ještě před svým skonem stačil napsat textař Pavel Vrba, a také Václav Kopta.

Všem, kteří na koncerty přijdou, nabídne doposud nejvýpravnější turné této zpěvačky. S největší scénou, super zvukem, grandiózními efekty a úžasnými tanečníky! Něco, na co prostě musíte přijít! Půjde o turné se samými NEJ! Obrovské podium bude doplněno 10metrovým molem na ploše mezi diváky a kolem se speciální zónou – s omezeným množstvím skutečně exkluzivních míst!

Místo konání: Tipsport arena Liberec

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Liberec (okres: Liberec kraj: Liberecký kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: SICK ART s.r.o.
Předchozí akce: Divokej Bill 15 Tour
Následující akce: HAMLET NA HELFENBURKU 2013

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!