Lord of the dance 2014

Podobné akce

Účinkující: TANEČNÍCI

Typ akce: Koncert

Zahájení: 26. 2. 2014
Ukončení: 26. 2. 2014

Vstupné: Od 590 Kč - 1 490 Kč

Popis akce

Nejlepší světová taneční show LORD OF THE DANCE – Created by Michael Flatley převlékla kabát a vrací se do České republiky, kde si již v minulosti získala tisíce fanoušků. Ač se to zdá nemožné, i přesto, že se soubor Lord of the Dance v České republice poprvé představil před více než deseti lety, jejich sláva stále neupadá. Důkazem jsou stadióny plné diváků. Vracejí se ti, které show uchvátila již v minulosti. S každým představením si však Lordi získávají nové a nové obdivovatele.

Představení doznalo značných změn - nové kostýmy, choreografie, vylepšení scény, nová světla, LED projekce. Vidět "Lordy“ tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili. Co se však nemění, je fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě. Vidět Lord of the Dance tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též ve skutečnosti, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa.

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě již neuvěřitelnou osmnáctou sezónu. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu, v letech 2004 a 2005 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Po krátké pauze se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby znovu plní české a slovenské arény. A jejich příběh pokračuje dál…

Místo konání: Tipsport arena Liberec

Přesná adresa: Jeronýmova 570/22 Liberec 460 07 (Hledat na mapě)

Liberec (okres: Liberec kraj: Liberecký kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Šimmi AG
WWW pořadatele: www.simmiag.cz
Předchozí akce: BERAOHN ROCK
Následující akce: Život je fajn

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!