WONDERPARK Festival 2016

Podobné akce

Účinkující: Kamp! (Polsko), DVA, Monikino Kino, Kieslowski, J (Jéčko), Ghost Of You, Himalayan Dalai Lama Tom Holic live JÓGA: Ladislav Pokorný - Ashtanga Jóga - Praha, Lucie Formanová - Vinyasa Jóga - Ostrava, Petra Šlechtická - Restorativní Jóga - Praha, Zuzka Viznarová - Vinyasa Jóga - Přerov, Michal Rauer - Hatha Jóga - Pardubice, Monika Winklerová - Jin Jóga - Ostrava

Typ akce: Festival

Zahájení: 11. 6. 2016
Ukončení: 12. 6. 2016

Popis akce

WONDERPARK FESTIVAL 2016
koncerty, jóga, workshopy, přednášky, jarmark
OBJEV SVŮJ ZÁZRAK
11. a 12.6. 2016
Park Lužánky, Brno

Tento projekt vychází z touhy být si blíž a sdílet svůj svět. Realizují jej dva sourozenci, Oldřich a Naděžda Brzobohatí, jejichž cesty se v mládí rozdělily, aby se mohli opět setkat po několika letech, každý se svoji vlastní zkušeností a láskou k tomu, co dělá. Přátelství, které je vždy spojovalo zůstalo silné a možnost propojit nejenom své profesní světy se odráží v akci WONDERPARK Festival.

WONDERPARK je místem pro oslavu života, místem pro sdílení radosti, inspiraci, podporu, místo pro učení a praxi, pro poslech a odpočinek.
Propojujeme aktuální hudební kapely, skvělé lektory jógy a instruktory meditace, speakery, místní umělce a milovníky chutného jídla.
Během dvou dní zazní 10 koncertů, proběhne více jak 16 lekcí jógy a přednášek, program dále doplní početné workshopy a bohatý jarmark.


Objev svůj zázrak

Co na WONDERPARKU zažiješ?

KONCERTY

Milujeme hudbu a hudba je živelnou energií Wonderparku. Objev novou skupinu či potkej umělce, které znáš a máš rád/a. Koncerty budou probíhat na venkovním podium.


JOGOVÁ PRAXE

Pro každého bude na festivalu z čeho vybírat. Od začátečníků po pravidelné praktikanty. Od těch, kteří si jen tak někdy zacvičí až k těm, kteří se našli a dali se na cestu jógy. Několik stylů jógy, vlídnější tempo až po svižné vinyasy, meditace a relaxace.
Pro praktikování je vyhrazené celé Centrum Volného času Lužánky se všemi sály. Pozor, kapacita jogových vstupenek je omezená.


NAUČ SE

Součástí festivalu jsou workshopy, přednášky a semináře. Každý dostane možnost seznámit se s lektory a zajímavými tématy.

OCHUTNÁVEJ

Setkej se s místními obchodníky, ochutnej, poznej a nech se inspirovat. Oslovili jsme firmy, řemeslníky i šikovné jednotlivce, o kterých si myslíme, že dělají svoji práci dobře a poctivě. Produkty budou nejen lokální, ale také přátelské k životnímu prostředí, zvířatům a Zemi.


První ročník Wonderpark festivalu proběhne v krásném prostředí Lužáneckého parku. Místo, kde si můžeš vychutnat koncerty pod širým nebem, praktikovat jógu v krásných sálech a relaxovat v nejkrásnějším brněnském parku.
Chceš jít jen na část programu festivalu? Na výběr je hodně variant vstupného, nyní za zvýhodněné ceny.
Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti smsticket.cz. nebo ve studiu Yoga Lokah, Zelný trh 11, Brno.

Aktuální informace o festivalovém dění sleduj na stránkách festivalu www.wonderpark.cz

Místo konání: SVČ Lužánky

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Oldřich a Naděžda Brzobohatí

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!