Havlíček a Lamschová ví, jak na zdravý jídelníček

Podobné akce

Účinkující: Havlíček a Lamschová

Typ akce: Knihy a literatura

Zahájení: 23. 1. 2017
Ukončení: 23. 1. 2017

Vstupné: zdarma

Popis akce

Pondělí 23. ledna v 16.00 – 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

Rozhodli jste se, že místo diet vsadíte na zdravý životní styl? Orientujete se v nabídce zdravých potravin, ale pořád sklouzáváte ke stereotypu? Petr Havlíček patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. Petra Lamschová je šéfredaktorka časopisu Dieta. Nechejte si poradit specialisty a navštivte besedu v pondělí 23. ledna od 16.00.


Superjídelníček II
Prokousejte se zdravým jídelníčkem tak, aby vám chutnal. V naší knize najdete inspiraci minimálně na tři měsíce. Rozhodli jste se, že místo diet vsadíte raději na zdravý životní styl? Už jste se začali orientovat ve zdravých potravinách a jakžtakž zvládáte nakupovat, ale pořád sklouzáváte ke stereotypům? Pak právě pro vás je určena nová kniha Petra Havlíčka a Petry Lamschové, která vás provede zdravým jídelníčkem od snídaně po večeři. Hlavně vás naučí připravovat si různá zdravá jídla, která vám budou chutnat, ale tak, abyste neskončili u kaše k snídani a salátu k obědu.
Petr Havlíček
Patří k nejlepším a nejznámějším výživovým specialistům v České republice. Je absolventem Vysoké školy zemědělské v Brně obor zootechnika se specializací na potravinářské technologie. S výživou začal krátce po absolutoriu vysoké školy. Nejprve jako odborný konzultant ve společnosti HC Compact a následně ve společnosti Energus. Patří k uznávaným výživovým poradcům v oblasti sportovní výživy. K jeho klientům patřili např. Kateřina Neumanová, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle, Václav Chalupa, Petr Vavroušek, Lucie Hradecká. V současné době zahájil spolupráci s Petrou Kvitovou a Jiřím Ježkem.

Petra Lamschová
Je absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci. Vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ na pedagogické fakultě a žurnalistiku na filozofické fakultě. V médiích působí více než deset let. V současné době je šéfredaktorkou časopisu Dieta a spolupracuje s nejvýznamnějšími odborníky na zdravou výživu, dietology, fitness trenéry či lektory, kteří jsou nejrespektovanější ve svém oboru v ČR.

Po celý měsíc leden bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce 5. KNIHA ZDARMA - Čím VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš. Akce platí do 31. 1. 2017.
Během měsíce ledna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.
Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Místo konání: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Ostrava (okres: Ostrava-město kraj: Moravskoslezský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: KNIHCENTRUM.cz, DŮM KNIHY Ostrava
WWW pořadatele: http://www.knihcentrum-ostrava.cz/news

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!