Jiří Suchý a Jitka Molavcová v Sonocentru 2017

Podobné akce

Účinkující: Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Orchestr Divadla Semafor

Typ akce: Koncert

Zahájení: 29. 5. 2017
Ukončení: 29. 5. 2017

Vstupné: od 229,- v síti Ticketpro

Popis akce

Jiří Suchý a Jitka Molavcová – Nezapomenutelné písně, na které se zapomenulo

Orchestr Divadla Semafor

29.5.2017 od 19.30h Sonocentrum, Veveří 113, Brno

www.brnokoncert.cz

Předprodej startuje exkluzivně v síti Ticketpro

Jedna z velkých osobností české kultury, Jiří Suchý, se představí v pondělí 29. května 2016 v brněnském sále Sonocentrum. Společně s jeho dlouholetou kolegyní Jitkou Molavcovou nás pozve do zlaté éry Semaforu. V programu zazní i známé písničky, jako např. Pramínek vlasů, Klokočí, Blues pro tebe, Lípa zelená, Marnivá sestřenice a další.

Jiří Suchý, polovina z autorské dvojice Suchý & Šlitr, je znám především jako zpěvák, textař, herec. Divadlo, které založil právě s Jiřím Šlitrem, se stalo v šedesátých letech kultovní scénou české kultury a na vstupenky na představení se stály stometrové fronty. Většina písniček napsaná autorskou dvojicí S&Š zlidověla a dodnes se mnozí interpreti české popmusic k jejich odkazu hlásí.

Jitka Molavcová nastoupila do Divadla Semafor v roce 1970, stala se jednou ze semaforských „girls“, kde zpočátku zpívala v originále zejména francouzské šansony. Hlavní role přišla ve Smutku bláznivých panen a ve hře Faust v ní Suchý definitivně našel jevištního partnera, od té doby tvoří nerozlučnou uměleckou dvojici. Nejslavnější je samozřejmě spojení Jonáš – Melicharová.

Tímto zveme všechny, kteří mají rádi humor a písničky geniální autorské dvojice, na koncert 29.5.2017 od 19,30 hodin v brněnském Sonocentru. Předprodej vstupenek zajišťuje síť Ticketpro.

Místo konání: Sonocentrum

Přesná adresa: Veveří 113 (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

Pořadatel: Brnokoncert
WWW pořadatele: www.brnokoncert.cz

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!