Slavnosti piva Brno 2011

Podobné akce

Účinkující: .

Typ akce: Festival

Zahájení: 15. 9. 2011
Ukončení: 18. 9. 2011

Popis akce

Festival v centru dění startuje Slavnostmi piva a to 15. 9. v 11 hodin. V 15 hodin proběhne slavnostní zahájení celého festivalu se starostou městské části Brno-střed Mgr. Liborem Šťástkou. Představí se pivovary: Budějovický Budvar, Starobrno, Hostan, Březňák, Santon, Rychtář, Telčký Zachariáš, medový Kvasar, Lobkowitz, Novopacké pivo, Primátor, Krakonoš, Polička, Rampušák z Dobrušky a další. Klášterní piva Benedictus a speciální piva budou samozřejmostí. Ve stáncích s občerstvením najdete nejen pivní pochutiny, ale také grilované maso, klobásy, langoše, steaky, utopence, nakládané hermelíny a slovenské sýry.

Bude zajištěn i doprovodný program. Náměstí Svobody zaplní „pouliční“ muzikanti. O další zábavu a pivní soutěže se postará Hitrádio Magic Brno, které má pro Vás nachystané skvělé ceny. Po loňském velkém úspěchu se za námi přijede podívat Železný Zekon a předvede své silové umění.

Novinkou bude pivní soutěž pod názvem „Túr d´bír“. Veškeré informace naleznete na plakátech přímo na náměstí Svobody.

Přijďte zažít neopakovatelnou atmosféru Slavností piva na náměstí Svobody v Brně. A ochutnat spoustu druhů značek piva na jednom místě.

Místo konání: Náměstí Svobody

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

Předchozí akce: Vánoční trhy Brno 2011
Následující akce: Slavnosti jídla Brno 2011

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!