Slavnosti vína Brno 2011

Podobné akce

Účinkující: .

Typ akce: Festival

Zahájení: 30. 9. 2011
Ukončení: 07. 10. 2011

Popis akce

Je nám potěšením, že můžeme pokračovat v tradici započaté loňským prvním ročníkem a pozvat Vás i letos na Slavnosti vína pořádané na brněnském náměstí Svobody. I letos Vám tak zprostředkujeme rozsáhlou degustaci kvalitních vín z moravských a českých vinic. Přiblížíme Vám vinařský folklór a praktické informace z této oblasti.

Celých osm dní v termínu od 30. září do 7. října 2011 bude náměstí ožívat celodenním veselím, bude pro Vás připraven bohatý tematický program a Vaše chuťové pohárky si přijdou na své.

Představíme Vám řádově 14 vinařství, která budou připravena prezentovat v rámci ochutnávky celkem 70 vzorků vybraných vín. U každého vinařství budou k dostání degustační pohárky a praktické závěsky pohárků za krk. Víno, které Vás osloví, si poté budete moci odnést v lahvové podobě. Nebude chybět také pro toto období typická česká národní specialita – BURČÁK.

Vedle prezentace předních vinařství se představí také řemeslníci s nabídkou výrobků spojených s vínem a nebudou chybět ani občerstvovací centra.

Při korzování náměstím budete moci obdivovat tanečníky a zpěváky folklórních souborů, moderátoři Vás vtáhnou do soutěží, sommeliéři osvětlí vinařské základy a cimbálová muzika Vás se sklenkou lahodného vína v ruce roztancuje.

Tedy přijďte za námi na sklenku vína na náměstí Svobody.

Místo konání: Náměstí Svobody

Přesná adresa: (Hledat na mapě)

Brno (okres: Brno-město kraj: Jihomoravský kraj stát: Česká republika)

WWW pořadatele: http://www.slavnosti-brno.cz/

Vkládání kulturních akcí zdarma

Kulturní akce mohou zcela zdarma vkládat registrovaní a přihlášení uživatelé.

Pro lepší zviditelnění kulturní akce na našem webu, nás neváhejte kontaktovat.


Informace o kulturních akcích nemusejí být aktuální. Účinkování na dané kulturní akci si ověřte přímo na stránkách pořadatele kulturní akce!